Şirket Profili

20 yıllık sektörel tecrübemiz ile 2018 yılında Arslan Global Lojistik firmamızı kurarak iş ortaklarımıza Başta Karayolu Nakliye olmak üzere denizyolu, havayolu ve ihracat ve ithalat yüklemelerinin uluslararası nakliyesi ve Lojistiği alanında destek vermekteyiz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile çok geniş acente ağımız ile iş ortaklarımıza sınır tanımayan çözümler üretmekteyiz. Başta Turkmenistan Özbekistan ve Tüm Avrupa Ülkelerine hizmetlerimiz vardır. Çözüm odaklı ve hızlı şirket politikamız ile değerli müşterilerimize çözüm üretmekteyiz..

Arslan Global Lojistik Aynı zamanda diğer nakliye çözümleri ve hızlı nakliye hizmetleri sunuyoruz. Bu, bize birçok nakliye türü için gelebilir demektir. Bu, mini paketten bir veya daha fazla palete göre değişir. Teslimat hizmetlerinde uzmanız ve gerekli tüm diplomaları ve izinleri alıyoruz. Kişisel temastan çok sevindik çünkü tecrübe bunun en iyi sonucu verdiğini gösteriyor..

Misyonumuz

Arslan Global Lojistik Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “ViZYON” edinmiştir 2009 yıllarında ortaklıktan ayrılarak Arslan Global Lojistik A.Ş yi kurmuştur 2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir...

Vizyonumuz

Eğitimli, deneyimli, konusunda donanımlı ve şirket bağlılığı yüksek çalışanlarımızla birlikte en çok tercih edilen entegre lojistik şirketini oluşturmaktadır.

 • BÜTÜNLÜK VE ŞEFFAFLIK
 • İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI
 • İNOVATİF VE PROAKTİF YAKLAŞIM
 • EKİP ÇALIŞMASI
 • MÜŞTERİ ODAKLILIK
 • Arslan olarak müşterilerimizi anlamaya ve onlara özel çözümler üretmeye odaklanırız. Müşterlermizin her zaman yanında olur, ihtyaçlarını en hızlı ve sürdürülebilir yöntemlerle karşılarız. İşimiz, yüksek vermllk sağlamak ve müşteri beklentlerini aşmaktır. .

1998

işimize başlıyoruz

2012

Problem çözümü ile ortaklaşa çalışıyoruz

2014

Ağımızı genişletiyoruz

2016

dünya çapında hizmet Vermeye Başlıyoruz

2018

Kendi Global Firmamızı Açıyoruz.

Misyonumuz

Arslan Global Lojistik Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “ViZYON” edinmiştir 2009 yıllarında ortaklıktan ayrılarak Arslan Global Lojistik A.Ş yi kurmuştur 2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir..

 • BÜTÜNLÜK VE ŞEFFAFLIK
 • İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI
 • İNOVATİF VE PROAKTİF YAKLAŞIM
 • EKİP ÇALIŞMASI
 • MÜŞTERİ ODAKLILIK
 • Arslan olarak müşterilerimizi anlamaya ve onlara özel çözümler üretmeye odaklanırız. Müşterlermizin her zaman yanında olur, ihtyaçlarını en hızlı ve sürdürülebilir yöntemlerle karşılarız. İşimiz, yüksek vermllk sağlamak ve müşteri beklentlerini aşmaktır. .

KONUMUMUZ

konum olarak Türkiyenın merkezi olan Ankara başkentte faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Güçlü bir konuma sahibiz.

SON HABERLER

2018 yılında şirketimizi faaliyete geçirdik ve yeni olarak tüm çalışmalarımıza başladık.

7/24 DESTEK

Müşterilerimize yüklerinin taşınması aşamasında bilgi sağlamaktayız.

HIZLI SERVİS

Olabildiğince vakit kaybetmeden yükü teslim yerine hasarsız ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

ARSLAN GLOBAL LOJİSTİK SIRTINIZDAKİ YÜKÜ HAFİFLETİR..