Uluslararası Lojistikte Farklı ve Yaratıcı Çözümler

Karayolu Denizyolu Havayolu ve Demiryolu ve İntermodal Tüm taşıma yollarında hizmet vermekteyiz.

Turkmenistan Özbekistan Bulgaristan ve Almanya

Komple ve Parsiyel Lowbed ve Transit ve intermodal Taşımalarımız Mevcuttur.

AMAÇ DÜNYADA GÜÇLÜ HİZMET YAPMAK

Tecrübemizle ekibimizle sermayemizle ve teknolojimizle daima en iyi hizmeti vermek.

Sitemize Hoş Geldiniz !

Biz Kimiz

,

20 yıllık sektörel tecrübemiz ile 2018 yılında Arslan Global Lojistik firmamızı kurarak iş ortaklarımıza Başta Karayolu Nakliye olmak üzere denizyolu, havayolu ve ihracat ve ithalat yüklemelerinin uluslararası nakliyesi ve Lojistiği alanında destek vermekteyiz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile çok geniş acente ağımız ile iş ortaklarımıza sınır tanımayan çözümler üretmekteyiz. Başta Turkmenistan Özbekistan ve Tüm Avrupa Ülkelerine hizmetlerimiz vardır. Çözüm odaklı ve hızlı şirket politikamız ile değerli müşterilerimize çözüm üretmekteyiz..

  • Uluslararası komple ve parsiyel Karayolu taşımacılığı.
  • Sahadan - depoya ya da depodan - liman sahasına Konteyner Taşımacılık.
  • Açık yük taşımacılığı,
  • Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı hizmetlerimiz de mevcuttur.
Detay

Servislerimiz

Verdiğimiz Kısaca Hizmetler,

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin en geniş filolarından birine sahip olan Arslan Global başta Mobilya, İnşaat, Gıda olmak üzere tüm sektörlere hizmet sunuyor.

Detay

Ağır Nakliyat

Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır

Detay

Transit Taşımacılık

Transit taşıma, bir ülkeden diğerine gönderilen malların yol üzerinde üçüncü ülke sınırları üzerinden geçirilmesidir. Günümüzde transit taşımacılıkta...

Detay

Depolama Hizmeti

Depolama ve Antrepo Hizmet Alanlarında tüm müşterilerimize hizmet vermekte olup, Üretici-Depolama veTüketici döngüsündeki aşamaları bünyesinde yürütmektedir.

Detay

Denizyolu Taşıma

Sizlere en iyi denizyolu taşımacılığı çözümlerini sunabilmek için EJDER operasyonel mükemmelliği ve doğru çözümleri sunacak bir yönetimi birleştiriyor. Dünya...

Detay

Havayolu Taşıma

Sanayi üreticileri için uluslararası lojistik zinciri kurmak ve yönetmek karmaşık bir süreçtir. Düzenli veya özel, uluslararası nakliyeleri yönetmekte uzman bir ...

Detay

Niçin Biz

HIZLI VE GÜÇLÜ LOJİSTİK ÇÖZÜMÜ SUNUYORUZ

İş ortaklarımızın her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlama

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Hesaplama tablomuzdan yükünüzün detaylarını girerek ithalat-ihracat karayolu yüklemeleriniz ile ilgili en kısa sürede teklifinizi alabilir, yükünüzün organizasyonunu sağlayabilirsiniz.

  • 7/24 Danışmanlık Hizmeti.
  • Araç Takip Sistemi
Detay

DEPO

Firmamız Modern Entegre depolama tesislerinde , elleçleme, dağıtım, paletleme gibi hizmetler de sunmaktadır

Detay

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Turkmenistan – Özbekistan ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere günlük olarak gerçekleştirdiğimiz servislerimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Ekonomik, hızlı ve güvenilir olarak yüklemeleriniz kapıdan kapıya olarak organize edilmektedir..

Detay

DENİZ TAŞIMACILIĞI

Özellikle Ortadoğu – Avrupa ve Amerika tüm dünya limanlarına her türlü yükün taşınmasında, ithalat ve ihracat, üretici, distribütör firmalarına güvenilir, ekonomik ve hızlı denizyolu nakliye servisleri vermekteyiz.

HAVA TAŞIMACILIĞI

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Mükemmellik Arslan Global Lojistik, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunmaktadır. Arslan Global Lojistik; sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir.

KONUMUMUZ

konum olarak Türkiyenın merkezi olan Ankara başkentte faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Güçlü bir konuma sahibiz.

SON HABERLER

2018 yılında şirketimizi faaliyete geçirdik ve yeni olarak tüm çalışmalarımıza başladık.

7/24 DESTEK

Müşterilerimize yüklerinin taşınması aşamasında bilgi sağlamaktayız.

HIZLI SERVİS

Olabildiğince vakit kaybetmeden yükü teslim yerine hasarsız ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Başta Özbekistan, Turkmenistan, Bulgaristan, Almanya için Güçlü Lojistik Hizmeti

Detay

MÜŞTERİ NE DİYOR

Arslan Global Lojistik firması ile 1 araclık istanbul- Türkmenistan yüklemesi gerçekleştirdik. Ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadık. Bu olumlu durumdan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

BETÜL SANCAK

İSTANBUL,TÜRKIYE

Özbekistan taşkent yükümüzü Arslan Global Lojistik firması ile taşıttık herhangi bir sorun yaşamadık.

DURSUN BEY

ANTALYA TÜRKİYE

Avusturya'dan - Türmenistan aşbagat sehrine komple tasımalarımızı transit olarak yaptık.

JABIN KANE

WIEN,AVUSTURYA